Mnozí elitní triatlonisté a atleti používají tkaničky Greeper a stali se ambasadory našeho produktu.

Zde je několik z nich:

Chrissie Wellington MBE

http://www.chrissiewellington.org/

Chrissie je 4 násobnou šampionkou  „Times Ironman World Champion“, neporazitelnou na Ironman vzdálenosti a drží rekord 5 nejrychlejších časů na světě v Ironmanovi!

Co řekla Chrissie o Greepers:

“Greepers jsou vskutku fenomenální tkaničky, které mi pomohly dosáhnout času 2.52 v maratonu a mého čtvrtého titulu mistryně světa v Ironmanu. Aloha!” (říjen 2011  Mistrovství světa v Ironmanu, Kona)

"Tkaničky byly skvělé a opravdu si myslím, že daly mým nohám stabilitu a pohodlí, které jsem potřebovala k dosažení nového světového rekordu!" (červenec 2010 po „Challenge Roth“)

Chrissie Wellington

Rachel Joyce

http://racheljoyce.org/

Rachel měla obdivuhodný rok 2011, kdy se stala šampionkou ITU v Mistrovství světa v dlouhém triatlonu! Rachel také doběhla čtvrtá na Mistrovství světa v Ironmanu v Koně a vyhrála Ironman Lanzarote.

Co řekla Rachel o Greepers:

“Používám Greepers tkaničky přibližně jeden rok a úplně jsem jim propadla, jak na treninku tak při závodě.  Mají vlastnosti jako normální tkaničky, takže mé nohy mají dobrou podporu což je obzvlášť důležité při závodě jako Kona, kde běžím nahoru dolu a polévám se vodou od hlavy až k patě. Greepers dokázaly zastavit klouzání mých nohou v botách (pozn. oproti elastickým tkaničkám). Jsou supr jednoduché a hlavně rychle se utahují. Používám je také v treninku, možná kvůli mé lenosti, prostě miluji tuto vychytávku." (říjen 2011)

Rachel Joyce

Tom Lowe

http://www.tomlowe.org/

Tom měl skvělý rok 2011 kdy se vrátil k profesionálnímu triatlonu. V jeho prvním Ironmanovi v 2010 ( v Arizoně) Tom udělal nová britský rekord! Tento rok Tom potvrdil, že patří k světové elitě, když se umístil na 11 místě v IM Mistrovství světa v Koně.

Co řekl Tom o Greepers:

"S tak těžkými podmínkami jaké jsou na Havaji, které působí na vaši obuv a tkaničky jako vlhkost, horko, promáčené nohy a kopce nahoru a dolů, je nutné poskytnout nohám co největší konfort a zamezit pohybu nohy v botě. Greeper tkaničky jsou přesně tím co potřebuji pro závodní obuv a pomohou mi dosáhnout co nejrychleji cíle."

Tom Lowe

Ben Allen

http://benallentriathlete.com/

Ben Allen je profesionální triatlet světových kvalit, který závodí více jak 10 let. Specializuje se na bezhákové závody 70.3 Ironmana, dlouhé triatlony a Xterra světový pohár v terenním triatlonu. Ben žije ve Wollongongu, Australii, ale od dubna do října se přesouvá do Francie kde se připojuje k světové elitě vytrvalostních atletů v Evropě.

Benovi výsledky mluví za vše...

2013 výsledky

Huski Long Distance Triathlon závod 3 místo
Xterra World Tour Philippines Champion 1 místo
Xterra World Tour Saipan Champion 1 místo
Xterra World Tour Guam Champion 1 místo
Xterra World Tour Australia 2 místo
Xterra World Tour New Zealand Champion 1 místo
Koh Samui Long Distance Triathlon Race 2 místo
Xterra World Tour Malaysia Champion 1 místo

2012 výsledky

Xterra Asian Triple Crown Champion
Xterra World Tour Guam Champion 1 místo
Xterra World Tour Philippine Champion 1 místo
Xterra World Tour Saipan Champion 1 místo
Xterra World Tour New Zealand Champion 1 místo
Ironman 70.3 Mallorca, Spain 3 místo
Xterra World Tour Italy, Sardgena 2 místo
Ironman 70.3 Pescara, Italy 5 místo
Ironman 70.3 Rapperswil, Switerzland 14 místo
Xterra World Tour France, Xonrupt 9 místo
Xterra World Tour Switzerland, Prangins 3 místo
Belgium National Triathlon Olympic Distance Championships 10 místo
Xterra World USA National Championships 2 místo

Ben Allen